D.W. "Jaś i Małgosia"

Start


100m od głównego wyciągu !!!


"Jaś i Małgosia" dysponuje 40 miejscami noclegowymi w pokojach  2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV, internetem bezprzewodowym, sauną, basenem (tylko sezon letni) oraz placem parkingowym,monitorowanym, niestrzeżonym.
W cenę noclegu jest wliczone  śniadanie podawane w formie bufetu. Na życzenie gości organizujemy spotkania integracyjne, okolicznościowe, grillowanie w ogródku piwnym. W sezonie letnim dla naszych gości czynny jest basen, a w sezonie zimowym wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. W obiekcie znajduję się także kącik z grami i zabawkami dla najmłodszych.

Niewątpliwą atrakcją d.w."Jaś i Małgosia" jest jego otoczenie - stanowi doskonały punkt wypadowy dla wędrówek licznymi szlakami turystycznymi Karkonoszy. Znajdujący się nieopodal (100 m) wyciąg krzesełkowy na Szrenicę stwarza idealne warunki dla miłośników narciarstwa, gdyż śnieg na wyższych stokach Karkonoszy utrzymuje się nawet do 7 miesięcy, od listopada do maja.
Szklarska Poręba to także doskonały punkt przemieszczania się na trasy narciarstwa biegowego do Jakuszyc, a także punkt wypadowy do Pragi i Drezna.
Poczuj klimat Karkonoszy w Szklarskiej Porębie na szlakach turystycznych do Wodospadu Szklarki, Kamieńczyka, na Śnieżne Kotły, Odrodzenie, Śnieżkę, Szrenicę, Zakręt Śmierci oraz podziwiaj zbiory w Muzeum Minerałów i Kamieni Szlachetnych. .

odległości:
wyciąg krzesełkowy : 100m.

wyciąg orczykowy : 50m , 100m

centrum 1km.

wspinaczka:2 km.
,

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
D.W. Jaś i Małgosia